Posty

Wyświetlanie postów z marzec, 2016

Konkurs "Panika" - Lauren Oliver

Obraz

"Mechaniczny Anioł" - Cassandra Clare

Obraz
Szesnastoletnia Tessa Grey pokonuje ocean , by odnaleźć brata , a celem jej podróży jest Anglia za czasów panowania królowej Wiktorii. W londyńskim Podziemnym Świecie, w których po ulicach przemykają wampiry, czarownicy i inne nadnaturalne istoty, czeka na nią coś strasznego. Tylko Nocni Łowcy,wojownicy ratujący świat przed demonami, utrzymują w tym chaosie porządek. W trakcie swoich poszukiwań Tessa uświadamia sobie, że będzie musiała wybierać pomiędzy ratowaniem brata a pomaganiem nowym przyjaciołom, którzy stoją na drodze sił ciemności...i że miłość potrafi być najniebezpieczniejszą magią.

Maraton czytelniczy z Colleen Hoover

Obraz
W związku z przyjazdem Colleen Hoover do Polski na facebooku powstało specjalne wydarzenie poświęcone własnie twórczości tej pisarki. Jako jedna z organizatorek zapraszam was na miesiąc przecudnej zabawy gdzie będziecie mogli poznać twórczość Colleen Hoover, podyskutować a nawet czekają was niespodzianki :)
Oto link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/498470917004992/498554860329931/

Zapraszam serdecznie wszystkich do udziału w zabawie, bo naprawdę warto !

#Czytampolskichautorów:Wilk - Katarzyna Berenika Miszczuk

Obraz
Margo Cook to zwyczajna nastolatka. Pewnego dnia przenosi się razem z rodzicami z Nowego Jorku do miasteczka Wolftown położonego w głębi olbrzymiej puszczy. Od przeprowadzki dręczą ją koszmary, w których ucieka przez las przed groźnym prześladowcą. W szkole poznaje lekko zwariowaną Francuzkę Ivette Reno oraz intrygującego outsidera Maksa Stone'a. Jaki mroczny sekret skrywa Max? Jaki mroczny sekret skrywa Wolftown? Czy sny Margo mają z tymi zagadkami jakiś związek? Być może poznamy odpowiedź, gdy na niebie pojawi się księżyc w pełni...