Posty

Wyświetlanie postów z maj, 2016

Kolacja z wampirem - Abigail Gibbs

Obraz
Przypadkowe spotkanie na Trafalgar Square odmienia życie Violet Lee. Poznaje świat, którego istn istnienia nawet sobie nie wyobrażała:miejsce poza czasem, w którym elegancja,bogactwo, wspaniałe rezydencje i wytworne przyjęcia są znamionami dekadencji, w jakiej żyją jego mieszkańcy. Za tym przepychem kryje się mrok, którego ucieleśnieniem jest charyzmatyczny, przystojny i śmiertelnie groźny Kaspar Varn. Violet połączy z Kasparem niebezpieczna namiętność,za którą obydwoje będą musieli zapłacić wysoką cenę...

Coś do ukrycia - Cora Carmack

Obraz
Mackenzie „Max” Miller ma poważny problem. Jej rodzice wpadli właśnie z niezapowiedzianą wizytą do miasta i jeśli zobaczą jej tatuaże, piercing i ufarbowane na wściekłą czerwień włosy, nieludzko się wściekną. Gorzej – gdy spotkają również jej obecnego chłopaka, Mace’a, zapewne zdecydują się ją wydziedziczyć. Max wmówiła im, że spotyka się z sympatycznym i poukładanym gościem, którego poznała w bibliotece, a wytatuowany facet z tunelami w uszach ni diabła nie pasuje do tego opisu. Sytuacja jest katastrofalna. Jedyne wyjście to w ciągu trzech minut znaleźć kogoś, kto zgodzi się odegrać chłopaka z biblioteki.

Unpopular Opinion Book Tag

Obraz
Dawno na moim blogu nie było żadnego tagu, więc zdecydowałam się na zrobienie czegoś innego a o już widziałam u polskich booktubowych vlogerek a co bardzo mi przypadło do gustu. Nie przedłużając, zaczynajmy !

Wirus - Guillermo Del Toro,Chuck Hogan

Obraz
Zawsze tu były. Wampiry.
W ukryciu, w ciemności. 
Czekały.
Teraz nadszedł ich czas.
W tydzień unicestwią Manhattan.
W miesiąc - całą Amerykę.
W dwa miesiące - cały świat.