Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2017

"Cmętarz zwieżąt" - Stephen King

Obraz
Witajcie!
Mistrz grozy powraca na mojego bloga i to już w klasycznej postaci. Bo kto nie zna "cmętarza zwieżąt"? Ale jakie są moje wrażenia po lekturze? Czy ta pozycja Kinga przypadła mi do gustu?
Tego dowiecie się w recenzji!

UNBOXING#1:Box od Bokinabo

Obraz
Witajcie!
Dzisiaj chcę wam pokazać box, który zamówiłam na stronie księgarni bokinabo(TUTAJ). Szczerze to mój pierwszy box i zdecydowałam się akurat na ten bo jest on spersonalizowany przez co mogłam być pewna, że to co zastanę spodoba mi się. I jeszcze jedno dla tych, którzy nie wiedzą:ten box koncentruje się na książce a nie na dodatkach więc jeśli ktoś chciałby różnorodnych dodatków to myślę, że lepiej byłoby zainwestować w inne boxy.
Zaczynajmy !

Premiery książkowe#1- styczeń 2017

Obraz
Witajcie!
W 2017 roku chciałam zacząć nowy cykl na blogu, który miałby na celu przedstawienie najgorętszym/wartych uwagi premier książkowych nadchodzących w poszczególnych miesiącach - oczywiście wszystko jest subiektywne więc zachęcam do dzielenia się swoimi książkami na które czekacie !

Zapraszam!

"Uwikłanie" -Zygmunt Miłoszewski

Obraz
Witajcie kochani!
Mamy nowy rok więc postanowiłam przeczytać coś, co od dawna za mną chodziło czyli "Uwikłanie" Zygmunta Miłoszewskiego. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami !