poniedziałek, 15 lutego 2016

Walentynkowy "TAG" - Fictional Book Boyfriend Tag

Do tego TAGu nominowała mnie Daria z bloga biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com za co jej bardzo dziękuję :) Polega on na tym aby wciąć kartkę i wypisać imiona pięciu literackich ciach. Następnie wypisać 5 miejsc na randkę i 5 możliwiych zakończeń tego spotkania. Więc...zaczynamy !
Ciacha, czyli bohaterowie literaccy:Aaron z "Dotyku Julii",Damon z "Pamiętników wampirów",Dimka z "Akademii wampirów","Jace z "Darów Anioła", pan Darcy z "Dumy i uprzedzenia".

Miejsca na randkę:wieczór w kinie, nocny spacer w parku z fajerwerkami w tle,zwiedzanie wybranego zamku,nocna przejażdżka rollecoasterem, romantyczna kolacja na dachu wieżowca.

Możliwe zakończenia:spędzenie wspólnej nocy,delikatny pocałunek w rękę i pożegnanie,kontynuacja wieczoru u niego(bez zbliżeń ), odprowadza pod dom i namiętnie całuje,funduje przejażdżkę motorem .

Runda 1: Romantyczny spacer z fajerwerkami w tle z panem Darcy , gdzie potem odprowadza mnie do domu i namiętnie całuje.Ciekawe połaczenie , naprawdę :) Według mnie bardzo udane , może wyłączając ten namiętny pocałunek na końcu bo w końcu nie ta epoka ale jestem jak najbardziej na tak !

Runda 2: Wieczór w kinie z Jacem , który delikatnie całuje mnie w rękę na pożegnanie i odchodzi.Wieczór w kinie z Jacem nieźle się zapowiada już mogę nawet to sobie wyobraźić, ale to, że pocałuje mnie w rękę i odejdzie to  raczej do niego nie pasuje :) Ale randka na pewno byłaby udana.

Runda 3:Nocna przejażdżka rollecoasterem z Damonem a potem przejażdżka na jego motorze.
No cóż...jak dla mnie idealna randka :) Chociaż sam na sam z Damonem mogłoby być niebezpiecznie to nie odmówiłabym sobie przyjemności jazdy z nim na motorze :) Jestem na tak !

Runda 4: Zwiedzanie zamku z Aaronem i kontynuacja wieczoru u niego.Podoba mi się ta kombinacja :) Aaron jako twardy , silny mężczyzna idealnie nadawałby się na takie wycieczki - zawsze obroni i pomoże :) Randka z pewnością byłaby sucesem.

Runda 5: Romantyczna kolacja na dachu wieżowca z Dimką i potem spędzony wieczór u mnie w domu.Co do kolacji to jak najbardziej :) Dimka na pewno wymyśliłby coś odstrzałowego, ale o taki niewinny wieczór z Dimką byłoby ciężko, naprawdę :) Niemniej pomysł przypadł mi do gustu :)

Z czystym sercem mogę powiedzieć, że wszytskie randki w większym stopniu okazałyby się sukcesem a większość to strzał w dziesiątkę :)

2 komentarze:

 1. zapomniałaś dodać z kim w rundzie 1 i dopiero po przeczytaniu reszty TAGu już wiem :D no i ta epoka dała mi do myślenia xD
  hahha, ale cóż, nie znam Dimki, ale hm, to chyba, jak u mnie z Lokim, co? :D
  dziękuję ci za odpowiedź! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze z Lokim muszę się bliżej poznać :) Mam nadzieję, ze niedługo :)

   Usuń

Witaj drogi czytelniku !
Jeśli wpadłeś tutaj bo zainteresował cię temat mojego postu to jest mi bardzo miło. Jeśli zabłądziłeś to też mam nadzieję, że spodobał ci się mój wpis i zostaniesz ze mną trochę dłużej. Będę szczęśliwa jeśli zostawisz jakiś ślad po sobie a ja z pewnością odwiedzę również twojego bloga.
Będzie mi również miło jeśli dołączysz do grona moich obserwatorów i wtedy nic cię nie ominie :)

Tessa Afshar - "Rubinowe zbiory"

Kuzynka proroka Nehemiasza niespodziewanie znalazła się w samym środku perskiego dworu, gdzie pracowała na stanowisku skryby królowej. Spo...