poniedziałek, 28 grudnia 2015

Podsumowanie 2015 roku i plany czytelnicze na najbliższy rok

Za kilka dni skończy się rok 2015 a zacznie 2016 a więc czas na...czytelnicze podsumowanie roku! Ten post piszę na całkowitym spontanie więc nie mam przygotowanych żadnych pozycji i tylko ogólnie chciałam popaplać o tym jaki był ten rok 2015.  Ten rok nie był zły ale i nie najlepszy pod względem czytelniczym głównie ze względu na to, że dużo działo się w moim życiu w tym roku i nie miałam zbyt dużo czasu na czytanie. Gdybym jednak musiała powiedzieć ile książek przeczytałam to będzie to plus minus 30. I wiem, że to dla niektórych może być mało ale mówi się trudno !

Skoro zaczyna sie nowy rok czas też na wyzwania książkowe, które mam nadzieję spełnić:
-52 książki
-Czytam polskich autorów(12 polskich książek)
-Wyczytuję domowe zapasy książek
Trochę tych książek się nazbiera ale będę miała okazję przeczytac to co mi się zalega na półkach i to co jeszcze do mnie idzie pocztą!
A ja zaczynam dziś "Cień Wiatru"-Carlosa Ruiza Zafona.

Wszystkiego najlepszego , udanego Sylwestra i szczęśliwego nowego roku wszystkim molom książkowym ! :)

2 komentarze:

  1. Życzę powodzenia, ja będę brała udział w kilku wyzwaniach, w tym jednym własnym. Liczę na siebie i mam nadzieję, że się uda :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też życzę ci powodzenia :) Zaczytanego nowego roku :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj drogi czytelniku !
Jeśli wpadłeś tutaj bo zainteresował cię temat mojego postu to jest mi bardzo miło. Jeśli zabłądziłeś to też mam nadzieję, że spodobał ci się mój wpis i zostaniesz ze mną trochę dłużej. Będę szczęśliwa jeśli zostawisz jakiś ślad po sobie a ja z pewnością odwiedzę również twojego bloga.
Będzie mi również miło jeśli dołączysz do grona moich obserwatorów i wtedy nic cię nie ominie :)

Tessa Afshar - "Rubinowe zbiory"

Kuzynka proroka Nehemiasza niespodziewanie znalazła się w samym środku perskiego dworu, gdzie pracowała na stanowisku skryby królowej. Spo...