środa, 30 grudnia 2015

Zdobycze świąteczne

Okres świąt i prezentów już za nami więc czas abym pokazała wam moje zdobycze książkowe - tym razem to jest mój prezent od siebie dla siebie :)

[gallery ids="367" type="rectangular"]

1.Ken Follett - Trylogia Stulecie.Tom 1. Upadek Gigantów:Pierwsza część trylogii, która traktuje o losach pięciu rodzin(amerykańskiej,niemieckiej,rosyjskiej,angielskiej , walijskiej)na tle wydarzeń minionego wieku. Idealna pozycja dla fanów historii!
2.Ben Berkeley - Kołyska Judasza:Kryminał/thriller/horror, czyli opowieść o psychopacie, który wykorzystując ładunki wybuchowe umieszczone pod fotelami kobiet zmusza je do jechania na odludzie by potem zabić je za pomocą kołyski judasza-średniowiecznego narzędzia tortur. Zapowiada się ciekawie!
3.Emily Bronte - Wichrowe Wzgórza:Klasyk literatury angielskiej opowiadający o zakazanej miłości, który chyba już wszyscy znają :)
4.Aleksander Dumas - Trzej Muszkieterowie:Kolejna klasyka tym razem francuska. Książka kupiona dzięki Anicie z bloga&vloga bookrewievsbyanita !
5.John Fowles - Mag:"Młody mężczyzna zostaje wplątany w śmiertelną psychologiczno-erotyczną grę. Mag to powieść obfitująca w niezwykłe zwroty akcji." Po opisie wiedziałam, że muszę ją mieć. Nie mogę się doczekać tej lektury !

A wy co dostaliście pod choinkę? Czy może tak jak ja sprawiliście sobie sami prezent?

4 komentarze:

 1. Same obszerne zdobycze ;) Piękne! Ja pod choinkę dostałam "Lato koloru wiśni", "Zima koloru turkusu" oraz "Wstyd". Właśnie jestem w trakcie czytania tej pierwszej powieści.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Tytuły brzmią bardzo ciekawie więc czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Psychologiczno-erotyczna gra.... WTF? :D Czuję się zachęcona xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę się za nią zabrać tylko jak to u mnie nie wiem kiedy :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj drogi czytelniku !
Jeśli wpadłeś tutaj bo zainteresował cię temat mojego postu to jest mi bardzo miło. Jeśli zabłądziłeś to też mam nadzieję, że spodobał ci się mój wpis i zostaniesz ze mną trochę dłużej. Będę szczęśliwa jeśli zostawisz jakiś ślad po sobie a ja z pewnością odwiedzę również twojego bloga.
Będzie mi również miło jeśli dołączysz do grona moich obserwatorów i wtedy nic cię nie ominie :)

Tessa Afshar - "Rubinowe zbiory"

Kuzynka proroka Nehemiasza niespodziewanie znalazła się w samym środku perskiego dworu, gdzie pracowała na stanowisku skryby królowej. Spo...